HASŁO

wyprowadzacz psów

DEFINICJA

Wyprowadzacz psów to inaczej dogwalker.

PRZYKŁADY UŻYCIA

Wyprowadzacz psów dobiera spacer do wieku, upodobań i stanu fizycznego psiaka. Może to być spokojne przejście się po parku lub godzinna gonitwa za piłką. (Źródło).

[…] wyprowadzacz psów ma bardzo odpowiedzialne zadanie, polegające nie tylko na wyprowadzeniu psa pod nieobecność jego pana czy pani, ale zrobieniu tego w sposób idealnie dopasowany do potrzeb i możliwości czworonoga oraz oczekiwań jego właściciela. (Źródło).

Wyprowadzacz psów nie dostanie odszkodowania za szkodę wyrządzoną przez nieupilnowanego psiaka. (Źródło).

Bycie wyprowadzaczem psów nie jest tak proste, jak większości się wydaje, a jeśli masz certyfikat, to znalezienie klientów będzie o wiele łatwiejsze. Niektóre szkoły oferują nawet dyplomy w tym zakresie. (Źródło).

Nie każdy nadaje się na wyprowadzacza psów. To wbrew pozorom bardzo odpowiedzialne zadanie [...]. Psy bardzo przywiązują się do swojego właściciela, dlatego zanim oddamy psa w ręce dog-walkera, warto przejść się na kilka spacerów razem. (Źródło).

WIZUALIZACJE Zobacz w grafice Google
DATA Rejestracja hasła: 10.10.2020, 17.09, ostatnia aktualizacja hasła: 10.10.2020, 17.12
AUTOR Katarzyna Kłosińska
REDAKTOR Katarzyna Kłosińska