×
NAJNOWSZE SŁOWNICTWO POLSKIE
PORADNIA JĘZYKOWA UW
Zamknij

Nowi Użytkownicy

Dołącz do Obserwatorium!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać hasła, komentarze i zdjęcia.
lub
Zarejestruj się tutaj

Obecni Użytkownicy

Zaloguj się na swoje konto
lub
Nie pamiętasz hasła?
HASŁO

cyberholik

Drukuj
DEFINICJA

Cyberholik to inaczej siecioholik.

INFORMACJA GRAMATYCZNA
 
PRZYKŁADY UŻYCIA
dziś prznmklfgfgshlksgflhksgflhksed komputeremdfs/ds? A sdfsfsile zależnienia.wczzależnienia.oraj? Sprawdź, kto najczęściej daje się złapać w sieć uzależnienia.

Czytaj więcej na https://menway.interia.pl/aktywnosc/zdrowie/news-czy-jestes-cyberholikiem,nId,445819#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


Czy jesteś cyberholikiem? Która jest godzina, gdy to czytasz? Ile godzin spędziłeś dziś przed komputerem? A ile wczoraj? Sprawdź, kto najczęściej daje się złapać w sieć uzależnienia. (Źródło).

Która jest godzina, gdy to czytasz? Ile godzin spędziłeś dziś przed komputerem? A ile wczoraj? Sprawdź, kto najczęściej daje się złapać w sieć uzależnienia.

Czytaj więcej na https://menway.interia.pl/aktywnosc/zdrowie/news-czy-jestes-cyberholikiem,nId,445819#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


Niestety liczba cyberholików rośnie jeszcze szybciej niż jedzenioholików. (Źródło).Im poważniejsze problemy „cyberholika”, tym coraz mniejsze zainteresowanie rzeczywistością i realną walką z własnymi słabościami. Udział w życiu online wydaje się znakomitym panaceum na wszelkie dolegliwości cielesne, psychiczne i niestety także duchowe. To tam poszukujemy „przyjaciół”, którzy swoimi lajkami wyrażają akceptację i poczucie przynależności do grupy, a możliwość swobodnego przeżywania przyjemnych doznań, które daje Internet, jest dla takiej osoby po stokroć bardziej atrakcyjna, silniejsza i po prostu łatwiejsza od smutnej, szarej i bolesnej rzeczywistości.
(Źródło).

WIZUALIZACJE Zobacz w grafice Google
ODSYŁACZE
DATA Rejestracja hasła: 13.12.2020, 13.33, ostatnia aktualizacja hasła: 13.12.2020, 16.01
AUTOR Agata Hącia
REDAKTOR Agata Hącia
facebook