×
NAJNOWSZE SŁOWNICTWO POLSKIE
PORADNIA JĘZYKOWA UW
Zamknij

Nowi Użytkownicy

Dołącz do Obserwatorium!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać hasła, komentarze i zdjęcia.
lub
Zarejestruj się tutaj

Obecni Użytkownicy

Zaloguj się na swoje konto
lub
Nie pamiętasz hasła?
HASŁO

wirtualna taca

Drukuj
WARIANTY

taca wirtualna

DEFINICJA

Wirtualna taca to internetowa forma zbierania ofiar na cele kościelne. Jeśli jakaś kancelaria parafialna udostępnia na swojej stronie internetowej wirtualną tacę, to umożliwia wiernym wpłacanie datków za pośrednictwem internetowych form płatności.

PRZYKŁADY UŻYCIA

Puszczam w ruch wirtualną tacę. Każdy, kto chce, może pomóc w funkcjonowaniu naszej parafii. (...) Sposobem na „dorzucenie się” do wirtualnej tacy jest wpłata dowolnej kwoty na konto bankowe, z którego w całości obsługuję naszą parafię (...). (Źródło).Jeśli chcesz dzisiaj dorzucić się do wirtualnej tacy, aby wesprzeć naszą nieustanną posługę, to wyślij przelew w dowolnej wysokości na nasze konto bankowe (...). (Źródło).Uprzejmie informujemy, że można składać ofiary na tacę wirtualną. (...) Bóg zapłać za każdą ofiarę (Źródło).Dziękuję za ofiary na utrzymanie parafii składane na tacę w kościele i tacę wirtualną wpłacaną na konto bankowe parafii.  (Źródło).

WIZUALIZACJE Zobacz w grafice Google
ODSYŁACZE
DATA Rejestracja hasła: 03.12.2020, 10.50, ostatnia aktualizacja hasła: 11.12.2020, 18.11
AUTOR Barbara Pędzich
REDAKTOR Barbara Pędzich
facebook